MENÜ

Karlı ve Kaliteli Alışverişin Yolu

Karlı ve Kaliteli Alışverişin Yolu

100'e yakın yerli ve yabancı markayla, karlı ve kaliteli alışveriş imkanı sunan Selway, ulaşım kolaylığı, 3 bin araçlık otoparkı ve eşsiz körfez manzaralı yeme içme alanıyla da beğeni topluyor.

Selway Outlet'in fiyat kalite dengesini koruyarak tüketicilere outlet alışveriş olanağı sağladığını belirten AVM Yöneticisi Dilan Can, mevcut marka portföylerini yıl sonuna kadar daha da zenginleştireceklerini söyledi.

Selway Outlet'te, yılın her döneminde yeni kampanya ve özel fırsatlar bulmanın mümkün olduğunu dile getiren Can, “Bu kampanyaları düzenli olarak web sitemiz, sosyal medya sayfalarımız ve reklamlarla paylaşıyoruz. Aynı şekilde ramazan bayramına özel olarak da, onlarca fırsat seçeneğimiz mevcut. Avantajlı alışverişi tercih eden herkesi Selway Outlet'e bekliyoruz” diye konuştu.

ULAŞIM RAHATLIĞI TALEBİ ARTIRIYOR

Selway Outlet'in kente yakın ve özel bir bölgede konumlandığına dikkat çeken Can, AVM'nin İzmir'in yeni fuar alanına 3 km., şehir merkezine 6 km., Adnan Menderes Havalimanına 8 km. ve Çeşme merkezine de 30 dakika yakınlıkta olduğunu söyledi.

Her ay, Selway Outlet'in bulunduğu yol üzerinden 5 milyon aracın geçtiği bilgisini de veren AVM Yöneticisi Dilan Can, ücretsiz müşteri servisleri ve Selway Outlet güzergahından geçen 8 ayrı Eshot hattıyla rahat ulaşım ayrıcalığı bulunduğunu da sözlerine ekledi.

İSTİKRARLI BÜYÜME GRAFİĞİ ÇİZİYOR

39 yıllık geçmişe sahip Ararat Holding'in lokomotif markalarından biri konumundaki Selway Outlet, uygun fiyat kalite dengesiyle büyümesini sürdürüyor.

Ege Bölgesi başta olmak üzere; yurt genelinde iş geliştirme projeleri ve yenilikçi vizyonuyla büyüyen Ararat Holding'in yeni AVM yatırımları Manisa, Antakya, Adana, Selçuk-Efes, Ağrı ve Sapanca ile devam ediyor.