Çocukluğum nerede diyenler…

Çocuklarını gökyüzüyle tanıştırmak isteyenler…

Selway Outlet’de Uçurtma Şenliği Heyecanı!

Alışveriş ve eğlence alanında ilkleri ve farklı etkinlikleri ziyaretçileri ile buluşturan Selway Outlet kaybolan önemli bir değer olan uçurtmayı çocuklarla tekrar tanıştırmak için Uçurtma Şenliği düzenliyor. “Bu Bahar Selway Outlet’de Başka Bahar!” temasıyla devam eden, İzmirliler tarafından büyük ilgi gören etkinliklerin adresi Selway Outlet’de uçurtmalarını en yükseğe ulaştırmak için büyük mücadele verecek olan çocuklar aileleriyle birlikte doyasıya eğlenecekler.

Çocukluğunu özleyenler Selway Outlet’de buluşuyor.

“Çocukluğum nerede?” diyenler, çocuklarını gökyüzüyle tanıştırmak isteyenler ya da uçurtmalara bakıp kendi uçurtmasını arayanlar Selway Outlet Uçurtma Şenliği’nde buluşacaklar. Anneler Günü’nde keyifli bir hafta sonu geçirmek; çocuklarıyla, arkadaşlarıyla sosyal ve duygusal bağlarını kuvvetlendirmek isteyenler ücretsiz olarak gerçekleştirilecek bu özel etkinlikte uçurtmaların peşinde koşacaklar. Rengârenk uçurtmalarının gökyüzündeki dansı, çocukların kahkahalarına karışacak.

Selway Outlet Uçurtma Şenliği’ne katılanları rengârenk uçurtmaların yanı sıra, DJ eşliğinde müzik performansları ve sürpriz hediyeler de bekliyor. Şenlik alanına gelen herkese dağıtılacak uçurtmaların yanısıra; düzenlenecek birbirinden ilginç yarışmaların kazananları da hediyelerle buluşacak.

Selway Outlet Uçurtma Şenliği kapsamında bir de Uçurtma Atölyesi düzenlenecek. Kendi uçurtmalarını yapmak isteyen katılımcılar için oluşturulmuş atölyede, uçurtmanın yapılışı uygulamalı olarak katılımcılara gösterilecek. Atölyede çocuklar ve yetişkinler uçurtmalarını birlikte yapma şansı bulacaklar.

Rüzgara kapılan rengarenk ve ilginç desenlerle süslü dev uçurtma gösterileriyle gökyüzünün süsleneceği şenliğe katılanlar, aileleriyle birlikte renk renk ve çeşit çeşit uçurtmaları birbirleriyle yarıştırma fırsatı bulacaklar.