Tır Dolusu Tatil, Tır Dolusu Yaz Hediyesi

Kaçırılmayacak fırsatlar…

Yaz Alışverişini Selway Outlet’den Yap, Hediyeni Anında Kap!

15-30 Ağustos tarihleri arasında toplam 200 TL, 2.000 TL veya 5.000 TL tutarında alışveriş yaparak fiş veya faturasını aynı gün içerisinde kayıt masasına getirenler binlerce sürpriz hediyeye anında sahip oluyor!

Tır Dolusu Tatil, Tır Dolusu Yaz Hediyesi

 • Ceshme Plus Hotel’de 2 kişi 2 gece konaklama
 • Manisa Spil Dağı Milli Parkı Kırevleri’nde 2 kişi 2 gece konaklama
 • Ot Cafe Ceshme Plus plaj giriş bileti
 • Binlerce sürpriz yaz hediyesi

SELWAY OUTLET’DEN TIR DOLUSU TATİL! TIR DOLUSU YAZ HEDİYESİ!
KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

 • Selway Outlet alışveriş merkezinde gerçekleştirilen kampanya 15 Ağustos 2017-30 Ağustos 2017 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Kampanyaya katılım; aynı gün içinde, toplamda belirtilen tutarlarda alışverişin ibraz edilmesiyle mümkün olacaktır.
 • Katılımcılar hediyelerini, kampanya masalarında görevli personele alışveriş belgelerini ibraz ederek kayıtlarını yaptırarak teslim alacaklardır. Hediye teslimi sırasında kimlik bilgilerinin ibrazı zorunludur. Hediye temini için verilen fişler/faturalardaki isim ile kayıt masasına bildirilen kimlik bilgileri birbiriyle aynı olmalıdır.
 • Müşteri kimlik bilgileri, kampanyaya çalışanlar ve yakınlarının katılımını kontrol amaçlı alınmaktadır. Gizlilik prensipleri doğrultusunda kayıt ve muhafaza edilir.
 • Hediye temini, Selway Outlet’te bulunan tüm mağazalarımızda yapılan alışveriş karşılığında geçerlidir.
 • Aynı kişiye, aynı gün içerisinde birden fazla hediye verilemez.
 • Hediye temini için kullanılan fişin arkası Selway Outlet AVM Yönetimi tarafından işaretlenecek ve başka hediye temini için kullanılamayacaktır.
 • Belirtilen koşullarda kullanılmayan fiş/faturalar geçersiz sayılacaktır.
 • Aynı gün içerisinde yaptıkları alışveriş fişleriyle toplam 200 TL, 2.000 TL veya 5.000 TL alışverişi belgeleyen misafirlerimize verilecek hediyeler aşağıdaki şekilde belirlenmiştir:

200 TL alışveriş karşılığı; Ot Cafe Ceshme Plus plaj giriş bileti

(Hafta içi 2 kişi, 10:00-19:00 arası geçerli olup dini bayramlar, resmi günler ve tatil günleri hariçtir. İşletmenin uygunluk durumuna göre rezervasyon yaptırılarak kullanılması gerekmekte olup İşletme yoğunluğuna, kapasitesine göre dilediği şekilde günleri belirleme ve kullandırma hakkına sahiptir. 30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerlidir. Kayıt sonrasında görevli personel tarafından verilecek, seri numaralı, logolu ve üzerinde ismi yazılı kuponun işletmeye ibraz edilmesi ile kullanılır. Kupon işletmeye giriş hakkıdır, yeme-içme, ikinci veya üçüncü şahısların girişi gibi ekstralar misafire aittir. Kupon üzerinde yazan isimin kullanımına özeldir, devredilemez. Ot Cafe Ceshme Plus Rezervasyon: 0.533.782 83 33)
veya


200 TL alışveriş karşılığı;
Selway Outlet yazlık ürünlerinden seçecekleri bir adet hediye

(Badminton seti, şapka, termos, havlu, frizbi, araba güneşliği)


2.000 TL alışveriş karşılığı;
Manisa Spil Dağı Milli Parkı Kırevleri’nde 2 kişi 2 gece konaklama

(Hafta içi kullanım için olup dini bayramlar, resmi günler ve tatil günleri hariçtir. İşletmenin uygunluk durumuna göre rezervasyon yaptırılarak kullanılması gerekmekte olup İşletme yoğunluğuna, kapasitesine göre dilediği şekilde günleri belirleme ve kullandırma hakkına sahiptir. 01 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir. Konaklama hakkı bu süre sonrasında geçerli olmayacaktır. Kayıt sonrasında görevli personel tarafından verilecek seri numaralı, logolu ve üzerinde ismi yazılı kuponun işletmeye ibraz edilmesi ile kullanılır. Kupon üzerinde yazan isimin kullanımına özeldir, devredilemez. 2 kişi olarak 2 gece konaklama hakkıdır, yeme-içme, ek şahıs konaklamaları, ulaşım, transfer gibi ekstralar misafire aittir. Kırevleri Rezervasyon: 0.533.618 81 49)


5.000 TL alışveriş karşılığı;
Ceshmeplus Hotel’de 2 kişi 2 gece konaklama

(Hafta içi kullanım için olup dini bayramlar, resmi günler ve tatil günleri hariçtir. İşletmenin uygunluk durumuna göre rezervasyon yaptırılarak kullanılması gerekmekte olup İşletme yoğunluğuna, kapasitesine göre dilediği şekilde günleri belirleme ve kullandırma hakkına sahiptir. 01 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir. Konaklama hakkı bu süre sonrasında geçerli olmayacaktır. Kayıt sonrasında görevli personel tarafından verilecek seri numaralı, logolu ve üzerinde ismi yazılı kuponun işletmeye ibraz edilmesi ile kullanılır. Kupon üzerinde yazan isimin kullanımına özeldir, devredilemez. 2 kişi olarak 2 gece konaklama hakkıdır, yeme-içme, ek şahıs konaklamaları, ulaşım, transfer gibi ekstralar misafire aittir. Ceshme Plus Rezervasyon: 0.232.723 30 35)

Hediye dağıtımı Selway Outlet Yönetimi tarafından belirlenen adetler ve stoklarla sınırlıdır.

Hediye yazlık ürün adetleri toplamda 3.750 adet, Ot Cafe Ceshme Plus plaj giriş bileti 1.000 adet,

Manisa Spil Dağı Milli Parkı Kırevleri konaklama 400 adet, Ceshme Plus Hotel konaklama 100 adet.

Hediye stokları tükendiğinde, kampanya süresi dolmamış olsa dahi kampanya sona erecektir. Hediyelerin adet ve/veya stoklarının artırılması ve/veya kampanya süresinin uzatılması Selway Outlet Yönetimi inisiyatifindedir.

Hediye verilen ürünlerin veya hizmetlerin, kullanıcı hataları veyahut üretici hatalarından, hizmet içeriğinden kaynaklanan durumlardan dolayı Selway Outlet’e sorumluluk yükletilemez. Ürünler veya hizmet içerikleri Selway Outlet’ in garantisi altında bulunmamaktadır.

 • Kampanyaya katılanlar bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.
 • Kampanya masaları 12:00-21:00 saatleri arası faaliyette olacaktır.
 • 18 yaşından küçükler, Tekinalp Holding ve grup şirketleri yöneticileri ve çalışanları ile 1. derece yakınları, Selway Outlet yönetimi ve çalışanları ile 1. derece yakınları, Selway Outlet mağazalarında çalışanlar ile taşeron firmaları çalışanları ile 1. derece yakınları kampanyadan yararlanamazlar. Katılmış ve hak kazanmış olsalar dahi hediyeleri verilmeyecektir.
 • Selway Outlet, kampanya süresinde ve içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.