Dileğini Gökyüzüne Gönder

Mutluluk Bulutları Az Geçince…

Selway Outlet’de 23 Nisan’da Dileğini Gökyüzüne Gönder!

Türkiye’nin en büyük outlet alışveriş merkezlerinden Selway Outlet 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlediği sıradışı bir etkinlik ile dikkat çekiyor.  Alışveriş ve eğlence alanında ilkleri ve farklı etkinlikleri ziyaretçileri ile buluşturan Selway Outlet’de bu yıl 23 Nisan, benzersiz bir etkinlikle kutlanacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Selway Outlet’den havalanmaya hazır rengarenk binlerce balonla unutulmaz bir şenliğe dönüşecek.

En Renkli, En umutlu 23 Nisan Selway Outlet’de yaşanacak.

Bu 23 Nisan’da “Benim de dileğim gerçek olsun!” diyenler bir umut, dileklerini Selway Outlet’de gökyüzüne gönderecekler. Büyük küçük herkesin ücretsiz olarak katılabileceği bu etkinlikte; özel olarak hazırlanmış rengarenk balonlardan dilediğini seçenler, balonlarının üzerine isimlerini ve dileklerini yazarak umutlarını hep birlikte maviliklere bırakacaklar. Hayaller, umutlar sahiplerinin isimleriyle birlikte dev yer balonlarına da yazılacak.

Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği, dünyada çocuklara özel tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Selway Outlet’de sadece çocuklar değil; büyükler de içlerindeki çocuğun bayramını kutlayacaklar.  Yaşlısından gencine, yediden yetmişe herkes geleceğe dair umutlarını balonlara yazıp, bulutlara çıkarmaya çalışırken bayramın tadına varacak. Selway Outlet’de bu 23 Nisan’da mutluluk, bulutları az geçince İzmirlileri bekliyor.